Друк книг малим накладом

Друк книг малими  накладами

Калькулятор

для розрахунку вартості друку книг малим накладом

Книга в твердій палітурці

Калькулятор для кольорових книг

Калькулятор для чорно-білих книг

Залишилися запитання – тисніть кнопку нижче, заповнюйте форму і ми надамо вам відповідь найближчим часом

Виготовити книги малим накладом у нас просто

натискаєте на кнопку "Зробити замовлення"

завантажуєте оригінал-макет з описом

ми перевіряємо

сплачуєте за замовлення

ми друкуємо та виготовляємо книги

доставляємо готове замовлення

Замовити друк книг малим накладом ви можете, натиснувши кнопку “Зробити замовлення”,
або написавши нам листа на електронну адресу: zamov@masterknyg.com.ua

Серії книг для мандрівників надруковані цифровим способом для Travelbook

Друк книг малим накладом на тепер – це просто швидко та не дорого.

Якщо ви досвідчений письменник і вам необхідно швидко, якісно та по оптимальній ціні надрукувати свою книгу, або ви письменник початківець, який хоче видати свою першу роботу, або можливо ви представник цілого видавництва — тоді вам до нашої книжкової друкарні.

Цифровий друк книг малим накладом

Для друку книжок невеличким накладом, від одного до  100-250 книг (при цьому враховуються ще також формат, кольоровість, матеріал і т.д.) використовується цифровий спосіб друку.

Щоб забезпечити якість цифрового друку, що майже зовсім невідмінна від офсетного, було придбано потужну цифрову машину Xerox® Versant® 180 Press
з розрішенням друку 2400х2400 dpi. Саме цю машину ми використовуємо, щоб друкувати повнокольорові книги до А3 формату включно.

Для ч/б друку книг ми використовуємо Xerox D95, яка відмінно справляється зі своїми завданнями, щодо якості ч/б друку і завдяки якій ми можемо запропонувати дуже привабливі ціни на книги з ч/б блоком.
Сучасні професійні цифрові машини здатні забезпечити високу якість друку. Однак собівартість його при великих накладає є значно вищою ніж друк офсетним способом.

Якщо наклад великий або в книзі присутні пантонні фарби то для виготовлення книг використовують офсетний спосіб друку книг.

FAQ

FAQ

Найбільш часті питання і відповіді

Так ми можемо надрукувати  навіть одну книгу. І немає значення в м’якій обкладинці вона, чи в твердій палітурці.

Якщо ви замовляєте друк книг вперше, і готуєте матеріал самостійно, то вам просто необхідно ознайомитися з вимогами до  макетів, що подаються до друку ➡ “Вимоги до оригінал-макетів”

Так, якщо це необхідно, ми замовимо, для вашої книги коди ISBN (міжнародний стандартний книжковий номер) і УДК (Індекс Універсальної книжкової класифікації).

 

Так. Ми надаємо всі ці послуги. Вартість узгоджується індивідуально для кожного замовлення і залежить від дуже багатьох факторів.

Термін виготовлення книг малим накладом складає від 7 до 10 днів з моменту оплати.  Це стосується стандартних книг з м’якою обкладинкою, або обкладинкою 7БЦ.

Якщо ж книга є більш складною, тобто є тиснення, вибірковий УФ-лак, обкладинка з специфічного матеріалу  тощо, то термінн виготовлення може дещо збільшитися.

Готові книги малим накладом зазвичай ми відправляємо Новою Поштою. Вартість доставки згідно з тарифами перевізника.

Або ви можете забрати їх самостійно  за адресою: м Київ, вул. Максима Кривоноса 2Б.