Друк книг малим накладом

Цифровий друк книг малим  накладом
від одного примірника

Виготовити книги малим накладом у нас просто

натискаєте на кнопку "Зробити замовлення"

завантажуєте оригінал-макет з описом

ми перевіряємо

сплачуєте за замовлення

ми друкуємо та виготовляємо книги

доставляємо готове замовлення

Замовити друк книг ви можете, натиснувши кнопку “Зробити замовлення”,
або написавши нам листа на електронну адресу: zamov@masterknyg.com.ua
Якщо ви досвідчений письменник і вам необхідно швидко, якісно та по оптимальній ціні надрукувати свою книгу, або ви письменник початківець, який хоче видати свою першу роботу, або можливо ви представник цілого видавництва — тоді вам до нашої книжкової друкарні.

Цифровий друк книжок

машина для цифровой печати книг

Для друку книжок невеличким накладом, від одного до  100-250 книг (при цьому враховуються ще також формат, кольоровість, матеріал і т.д.) використовується цифровий спосіб друку.

Щоб забезпечити якість цифрового друку, що майже зовсім невідмінна від офсетного, було придбано потужну цифрову машину Xerox® Versant® 180 Press
з розрішенням друку 2400х2400 dpi. Саме цю машину ми використовуємо, щоб друкувати повнокольорові книги до А3 формату включно.

Для ч/б друку книг ми використовуємо Xerox D95, яка відмінно справляється зі своїми завданнями, щодо якості ч/б друку і завдяки якій ми можемо запропонувати дуже привабливі ціни на книги з ч/б блоком.
Сучасні професійні цифрові машини здатні забезпечити високу якість друку. Однак собівартість його при великих накладає є значно вищою ніж друк офсетним способом.

Якщо наклад великий або в книзі присутні пантонні фарби то для виготовлення книг використовують офсетний спосіб друку книг.

Вимоги до оригінал-макетів:

Щоб правильно підготувати макет книги до друку необхідно дотримуватися деяких вимог. Ці вимоги Ви можете побачити перейшовши за посиланням >> ВИМОГИ ДО ОРИГІНАЛ МАКЕТІВ
При виникненні питань, або якщо Вам необхідна допомога в підготовці макету до друку – ми з задоволенням надамо для вас послуги додрукарської підготовки макету.

Терміни виготовлення:

Ціна і термін виготовлення книг залежать насамперед від їх складності. Якщо замовлення стандартне, тобто для його виготовлення не потрібно замовляти ексклюзивні, або непопулярні матеріали, на книзі немає тиснення, складних висічних елементів, вибіркового УФ-лаку та інших складних технологічних процесів, то для його виготовлення нам знадобиться від 7-ми робочих днів. Однак навіть, якщо Ви замовите у нас дорогу складну книгу – ми зробими все можливе, щоб Ви отримали її в найкоротші терміни і при цьому залишились задоволенні якістю.
Більше про технічні параметри книги і про часті питаннях при замовленні друку можна на сторінці “Друк книг в твердій та м’якій палітурці”