Друк книг малим накладом

Ми надрукуємо для Вас книгу
якісно швидко та недорого
Друк книг. Виготовляємо книги будь-якої складності накладом від одного примірника. Це може бути книга у твердій палітурці, в м’якій обкладинці, з тисненням, конгревом, с суперобкладинкою, інтегральною палітуркою та іншими складними технологічними процесами. Якщо вам необхідно виготовити книгу накладом до 100 шт з найбільш поширеними характеристиками ви можете швидко дізнатись ціну з допомогою онлайн-калькулятора. Однак, якщо наклад більше ніж 100 примірників, або характеристики відрізняються від описаних в калькуляторі — Ви можете скористатися іншою формою для індивідуального розрахунку

Наші роботи

Ще більше фото виготовлених нами книг можна побачити на сторінках:

Замовити книгу у нас просто

натискаєте на кнопку "Зробити замовлення"

завантажуєте оригінал-макет з описом

ми перевіряємо

сплачуєте за замовлення

ми друкуємо та виготовляємо книги

доставляємо готове замовлення

Онлайн-розрахунок вартості книг

Формат: А5 (60х84/16). Блок: друк 1+1, папір офсетний 70-80 гр/м2, зшитий ниткою, форзац чистий, матеріал форзацу – офсет 120-150 гр/м2. Обкладинка: тверда 7БЦ, друк 4+0, матова або глянцева ламінація.
Формат А-4 ( 205х300 мм.) Блок: друк 4+4, папір – крейдований матовий 150 гр/м2. Блок зшито ниткою. Корінець прямий. Форзац не задрукований, матеріал форзацу папір 150-170 гр/м2. Обкладинка: тверда 7БЦ, друк 4+0, матова або глянцева ламінація.
Замовити книги ви можете натиснувши кнопку “Зробити замовлення”,
або написавши нам листа на електронну адресу: zamov@masterknyg.com.ua

Наші замовники

Якщо Ви досвідчений письменник і Вам необхідно швидко, якісно та по оптимальній ціні надрукувати свою книгу, або Ви письменник початківець, який хоче видати свою першу роботу, або можливо ви представник цілого видавництва — тоді Вам до нашої книжкової друкарні. Команда досвідчених поліграфістів, котрі знають як і вміють виготовляти книги будь-якої складності, нададуть Вам професійну консультацію, порадять найоптимальніший варіант матеріалу, або технології виготовлення Вашого замовлення. В поліграфії виготовлення книг — це один із найскладніших її напрямків. І це саме наша спеціалізація, яку ми відшліфовували роками.

Наші наклади:

Ви можете замовити у нас книги від одного екземпляра до великих багатотисячних накладів.
Книги в м’якій обкладинці, у твердій палітурці, в інтегральній палітурці, з суперобкладинкою, з кольоровою паперовою обкладинкою,
зі шкіряною обкладинкою з тисненням, книги з скругленим корінцем, книги з застібками, книги в подарунковому футлярі … – в цьому ми професіонали.

Наша друкарня знаходиться в місті Києві

Як замовити друк книг:

Для того, щоб надрукувати книгу не обов’язково потрібно відвідувати друкарню (хоча ми завжди раді гостям), можна дуже просто замовити друк онлайн. Ви присилаєте нам макет та специфікацію, ми все перевіряємо, узгоджуємо всі параметри та питання, Ви оплачуєте замовлення, ми його виконуємо і відправляємо Вам за вказаною адресою. Доставка здійснюється поштовими перевізниками по всій території України.

Вимоги до оригінал-макетів:

Щоб правильно підготувати макет книги до друку необхідно дотримуватися деяких вимог. Ці вимоги Ви можете побачити перейшовши за посиланням >> ВИМОГИ ДО ОРИГІНАЛ МАКЕТІВ
При виникненні питань, або якщо Вам необхідна допомога в підготовці макету до друку – ми з задоволенням надамо для вас послуги додрукарської підготовки макету.

Обладнання:

Для виготовлення книг малим накладом ми використовуємо цифровий друк. Щоб забезпечити якість, що майже зовсім невідмінна від офсетного друку, було придбано потужну цифрову машину Xerox® Versant® 180 Press з розрішенням друку 2400х2400 dpi. Саме цю машину ми використовуємо, щоб друкувати повнокольорові книги до А3 формату включно. Для друку ч/б книг ми використовуємо Xerox D95, яка відмінно справляється зі своїми завданнями, щодо якості ч/б друку і завдяки якій ми можемо запропонувати дуже привабливі ціни на книги з ч/б блоком. Книги в м’якій обкладинці скріплюються за допомогою сучасного клеєвого біндера. Книги в твердій палітурці зшиваються нитками та вкладаються в палітурку на спеціальному професійному обладнанні.

Терміни виготовлення:

Ціна і термін виготовлення книг залежать насамперед від їх складності. Якщо замовлення стандартне, тобто для його виготовлення не потрібно замовляти ексклюзивні, або непопулярні матеріали, на книзі немає тиснення, складних висічних елементів, вибіркового УФ-лаку та інших складних технологічних процесів, то для його виготовлення нам знадобиться від 3-х до 7 робочих днів. Однак навіть, якщо Ви замовите у нас дорогу складну книгу – ми зробими все можливе, щоб Ви отримали її в найкоротші терміни і при цьому залишились задоволенні якістю.