Ділові щоденники

ДІЛОВІ ЩОДЕННИКИ
Друк щоденників
датованих та недатованих,
в твердій та м’якій палітурці

Наші роботи

Діловий щоденник – незамінний в роботі будь-якого офісного працівника. З ним легко і зручно планувати свій робочий час. Але його можна також використати для запису важливих думок, чи подій. Щоденник з логотипом Вашої компанії може стати чудовим подарунком для ваших партнерів, або замовників. Гарний та якісно виготовленний діловий щоденник буде нагадувати їм про Вашу компанію.

Види ділових щоденників

Недатовані

Без прив’язки до днів, місяців і року. Визначати і записувати дату запису можна самостійно.

Датовані

Ідеальний щоденник для щоденного використання. Повністю розмічений на дні тижня і години. Найпопулярніший вид щоденника.

Планери

Мати такий планер на робочому столі дуже зручно.

Основні варіанти обкладинок для ділових щоденників

Тверда палітурка

Тверда палітурка є одним з найпопулярніших видів обкладинки для ділового щоденника. При її виготовленні покривний матеріал приклеюється на палітурний картон. Блок щоденника зшивається нитками і вклеюється в палітурку.

Покривним матеріалом може бути:
  • шкіра, шкірзамінник, або інший спеціальний покривний матеріал (існує велика кількість кольорів та фактур). Основними елементами декору такої обкладинки можуть бути тиснення, або конгрев.
  • папір з надрукованим зображенням. Після друку він ламінується матовою, чи глянцевою плівкою. Таку обкладинку теж можна декорувати тисненням, вибірковим УФ лаком тощо.
Також можливе поєднання різних покривних матеріалі при виготовленні твердої палітурки. Тобто корінець з відставом можуть бути обтягнуті одним покрівним матеріалом, а боковинки іншим. Такий вид палітурки називається складенним.

Інтегральна палітурка

Інтегральна палітурка з відкритим зрізом – чудове рішення для ділового щоденника.
Поряд з нижчою в порівнянні з твердою палітуркою собівартістю, вона має досить презентабельний вигляд.
Інтегральна палітурка з відкритим зрізом виготовляється зі спеціального гнучкого матеріалу на не тканинній основі.
При виготовленні ділового щоденника в інтегральній палітурці блок зшивається нитками, як і при твердій палітурці, та має форзац.

Матеріал для виготовлення блоку ділового щоденника

В основному для виготовлення внутрішнього блоку щоденника використовується офсетний папір, оскільки на ньому зручно робити записи ручкою або олівцем. Але це може бути також будь-який інший папір за бажанням нашого замовника. Крафтовий, з кремовим відтінком, дизайнерський папір, крейдований папір і т.п.

Додаткові особливості виготовлення ділових щоденників

Існує величезна кількість варіантів виготовлення щоденників. Крім основних характеристик, таких як вид обкладинки, матеріал блоку і власне індивідуального дизайну,  є багато додаткових опцій, які зроблять щоденник унікальним:

  • різні варіанти застібок: кнопка, гумка, липучка, шкіряна мотузка з ексклюзивною підвіскою;
  • лясе (стрічка-закладка). Практично невід’ємний атрибут щоденника. Колір можна легко підібрати в тон обкладинці або іншого елементу щоденника;
  • тримач для ручки;
  • конверт всередині щоденника. Зазвичай кріпиться до форзацу. У ньому дуже зручно зберігати замітки на папірцях, візитки …

Замовити друк щоденників ви можете натиснувши кнопку “Зробити замовлення”,
або написавши нам листа на електронну адресу: zamov@masterknyg.com.ua