ДІЛОВІ ЩОДЕННИКИ

Друк щоденників датованих та недатованих, в твердій та м’якій палітурці.
Діловий щоденник – незамінний в роботі будь-якого офісного працівника. З ним легко і зручно планувати свій робочий час. Але його можна також використати для запису важливих думок, чи подій. Щоденник з логотипом Вашої компанії може стати чудовим подарунком для ваших партнерів, або замовників. Гарний та якісно виготовленний діловий щоденник буде нагадувати їм про Вашу компанію.

Наші роботи

Замовити друк щоденників ви можете натиснувши кнопку “Зробити замовлення”,
або написавши нам листа на електронну адресу: zamov@masterknyg.com.ua

Ми можемо виготовити ділові щоденники та записники в твердій палітурці, або в м’якій обкладинці. Тверда палітурка може бути виготовлена зі шкіри (дорогий варіант для VIP щоденників), з шкірзамінника (є велика кількість варіантів кольору та фактури), або з паперу з повнокольоровим друком заламінованим матовою чи глянцевою плівкою. Можемо нанести на обкладнку тиснення фольгою чи конгрев.
Є різні варіанти розмірів (форматів) ділових щоденників. Це може бути великий настільний планер, діловий щоденник стандартного А5 формату, або ж зовсім маленький карманний записничок чи блокнот.
Також існує безліч варріантів виготовлення блоку. Зазвичай для цього використовується офсетний папір на який наноситься друк цифровим, або офсетним способом (все залежить від накладу). Оскільки саме на офсетному папері зручніше за все робити записи.
Також можна додати оригінальності, зробивши вкладки з дизайнерського паперу, кальки тощо.
Для зручності використання до щоденника прикріплюється лясе і різні варіанти застібок.
Отож ми можемо виготовити для вас як дорогий діловий щоденник з власним ексклюзивним дизайном в шкіряній палітурці з тисненням, зшитий нитками, так і більш оптимальний по вартості щоденник.
Якщо ж Вам не потрібен діловий щоденник чи записник з індивідуальним дизайном, то ви можете підібрати для себе уже готовий записник, блокнот, або планер в нашій крамничці
>>> дізнатися більше