Друк брошур

Друк брошур

ВІД ОДНОГО ПРИМІРНИКА ДО ТИСЯЧНИХ НАКЛАДІВ

Брошура – невелике видання від 4 до 48 сторінок, зазвичай суспільно-політичного або науково-популярного, рекламного змісту. Найпопулярнішим методом скріплення брошур є скріплення на 2 скоби.
Найчастіше брошура має м’яку обкладинку. Обкладинка може бути виготовлена ​​з того ж матеріалу, що і блок, але частіше за все для її виготовлення використовується більш щільний матеріал. Також додатково обкладинка може бути покрита матовою або глянцевою ламінацією, вибірковим УФ лаком, тисненням і т.д.

Особливості брошур:

  • невисока вартість в порівнянні з книгами з іншими видами кріплення;
  • презентабельність – мають більш презентабельний вигляд у порівнянні з листівками і флаєрами і за деякими дослідженнями викидаються набагато рідше, ніж інший роздатковий матеріал.
  • компактність – зручно поширювати;
  • довгострокове використання.

За призначенням поділяють види брошур

  • Інформаційні. Містять корисну інформацію для ознайомлення. Такі брошури використовують в навчальних закладах та соціальних проектах. Найчастіше використовується недорогий папір невисокої щільності. Друк таких брошур, часто, чорно-білий.
  • Рекламні. Рекламні брошури роблять яскравими, щоб привернути увагу покупця. Вони повинні мотивувати читача купити товар або скористатися послугою. Використовується кольоровий друк. Якість паперу залежить від бюджету рекламної компанії.
  • Іміджеві. Найчастіше, це брошури високої якості, зі стильним корпоративним дизайном. Несуть інформацію про компанію, про її діяльність, особливості продукції, що випускається або послуги. Використовується для виготовлення якісний папір і повнокольоровий друк.

Формати і об’єм брошур

Формат брошури може бути абсолютно різним. Найпопулярнішими і оптимальними за собівартістю вважаються брошури стандартних форматів А6, А5, А4. При їх виготовленні максимально ефективно використовується друкований аркуш. Ми можемо виготовити брошури як в стандартному форматі, так і в будь-якому іншому, який побажає наш замовник.Об’єм брошур оптимальний від 4-х до 48-ми сторінок, він може бути також трохи більше. Але кільксть сторінок для класичної брошури на скобу в блоці повинна бути кратна 4-м, обов’язково.

Види друку брошур

Друк брошур можливий двома способами – офсетним і цифровим. Друк брошур малим накладом значно вигідніше і швидше друкувати цифровим способом.Такой вид друку має ряд переваг:
  • не висока вартість за одиницю при маленьких тиражах;
  • можна надрукувати брошуру навіть в одному екземплярі;
  • швидкі терміни виготовлення.
Якщо необхідно надрукувати брошуру великим тиражем, то значно вигідніше буде виготовити її офсетним способом. Також офсетний спосіб друку дозволить використовувати пантони і металізовані фарби.